Není pochyb o tom, že tragická smrt Paula Walkera všechny hodně zaskočila a vyrazila jim dech. Tenhle neuvěřitelný sympaťák si už během prvních minut prvního dílu filmové série Rychle a zběsile získal miliony fanoušků a obdivovatelek. Ale bohužel s největší pravděpodobností je to právě tahle událost, která nyní do kin láká tisíce návšťevníků na sedmé pokračování kultovní automobilové ságy.

My po zhlédnutí Rychle a zběsile 7 musíme vyseknout poklonu tvůrcům, kteří se s tak smutnou událostí, jakou smrt jednoho z hlavních představitelů zcela jistě je, popasovali více než skvěle. Teď nechme stranou počítačem upravený obličej Paulových bratrů v některých záběrech, ale pojďme se podívat na jednu z nejemotivnějších scén, kterou jsme kdy viděli.

Než se ale podíváte na video níže, upozorňujeme vás, že jde svým způsobem o trailer. Takže pokud jste film ještě neviděli, možná na něj nejdříve zajděte. Závěrečná scéna filmu některé záběry používá. Toto je však videoklip k jedné z oficiálních písniček ze soundtracku s názvem „See you again“ od rappera Wiz Khalifa. Zde se promítá poslední scéna filmu, která je jako vzpomínka věnována právě Paulu Walkerovi. Skvěle zpracovaná scéna, která rozpláče i silné chlapy a ty, kteří udrží slzy, budou mít stoprocentně alespoň husí kůži. A navíc v kině, na velkém plátně a s plným sálem lidí má opravdu sílu. Klobouk dolů před filmaři za skvěle zpracované a citlivé rozloučení s Paulem Walkerem.