Velké křídlo a břicho na zemi. Tenhle upravený Volkswagen Tiguan je opravdu odvážný

Autor: Anina Russová - 31. 5. 2019


Většina těch, kteří upravují vozy koncernu Volkswagen, to dělá stejně. Sáhne po velkých kolech, sníženém podvozku a možná nějakém polepu. Úprava Volkswagenu Tiguan, kterou si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii, je přesně taková, navíc si tak trochu hraje i na Porsche.

Ne, nechápeme, proč taková úprava vznikla, a musíme přiznat, že se nám moc nelíbí. Základem se stalo nevelké SUV Volkswagen Tiguan ve verzi R-Line. Mimochodem, právě tento paket autu opravdu sluší a díky němu jsou úpravy o něco jednodušší. Na svědomí má tento projekt člen skupiny Low Society a jak její název napovídá, je i tento Tiguan doslova připlácnutý k zemi pomocí vzduchového odpružení. K tomu tvůrce přidal velká kola, podle všeho jde o Rotiform. Nechybí výrazný polep, díky kterému auto nikdo nepřehlédne.

Až potud je to vlastně typicky německá úprava, která nevypadá vůbec špatně. Navíc si tvůrce pohrál i s výkonem a dvoulitrového TSI, které standardně poskytuje 220 koní. Nyní je naladěné na 270 koní.

Současný tuning? Velká a drahá kola na sníženém SUV

Jenomže úpravce se rozhodl ladit dál. Na víko kufru nainstaloval obrovské křídlo. K tomu přidává červený pruh polepu v zadní části mezi světly podobně, jako to mají vzduchem chlazená Porsche. Fakt je, že výsledek této tuningové úpravy je nepřehlédnutelný – i díky žluté barvě – ale nejsme si jisti, jestli v tom dobrém slova smyslu.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek