bmw-i8-eve_ryn-tuning-na-prodej- (8)

BMW i8 vypadá samo o sobě hodně odvážně a futuristicky, ale auto, které je aktuálně na prodej v Česku, to posouvá na nový level. Dostalo totiž navíc ještě výrazný a velmi odvážný bodykit.

Základem je standardní plug-in hybridní BMW i8 Coupé a podle popisu má jít dokonce o speciální verzi Protonic Red, kterých bylo v roce 2016 do Česka dodáno pouhých 6 kusů. Prodejce i inzerátu neuvádí VIN, takže se to v tuto chvíli nedá jistě ověřit. Jisté však je, že kontrast červeného laku a šedých doplňků už toto auto nenabízí.

Naopak nabízí výrazný bodykit od japonského úpravce Garage EVE.RYN – najdete ho na e-shopu zde. Pokud jej zakoupíte, dostanete nové oba nárazníky, prahy, nástavce blatníků, ale i spoilery na záď. Mimochodem i na BMW i8 umějí ještě odvážnější věci

Současně s tím se ale majitel auta rozhodl pro úpravu motoru. Lépe se mu oddechuje díky novému výfuku Akrapovič, ale prošel také chiptuningem. Podle informací u inzerátu teď toto BMW i8 nabídne výkon rovných 300 kW/408 koní, zatímco v sérii to bylo jen 266 kW/362 koní (170 kW/231 koní z benzinového tříválce a 96 kW/131 koní z elektromotoru).

Pokud vás toto upravené BMW i8 Coupé zaujalo, inzerát nejdete zde. Prodejce za něj požaduje 2,5 milionu korun.