BMW-i8-Roadster-EN_ARMY-EDITION- (1)

Tohle auto není nový vojenský služebák, je to BMW i8 Roadster E.N.ARMY EDITION

Autor: Pavel Srp - 20. 4. 2019


BMW i8 je velmi nápadné auto už v sérii, ale pokud se mu dá ještě nějaký tuning, jen se to podpoří. Auto, které představili chlápci z garáže EVE.RYN, to posouvá na další level. Pojďme si představit BMW i8 Roadster E.N.ARMY EDITION.

Tohle auto prošlo velmi výraznou úpravou. Změny byly zaměřeny výhradně na vzhled, technika zůstala původní, takže se o pohon stále stará plug-in hybridní pohonné ústrojí s celkovým výkonem 275 kW/374 koní.

Test plug-in hybridního BMW i8 roadster

Když se podíváte na karoserii, všimnete si, že tady prakticky nezůstal kámen na kameni. EVE.RYN si totiž připravili úplně nový, ostřeji tvarovaný přední nárazník, který dostal karbonové otvory pro přívod vzduchu. Nechybí ale ani rozšiřující nástavce prahů a blatníků, ve kterých jsou mnohem širší zlatá kola, než jaká má tento placatý bavorák z výroby. Ta navíc dostala nápadnou zlatou barvu. Velmi výrazná je ale i záď. Té dominuje rozměrné přítlačné křídlo. Sekunduje mu také zcela nový zadní nárazník s výrazným karbonovým difuzorem a koncovkou výfuku.

Důvod, proč se auto jmenuje E.N.ARMY EDITION jste ale pochopili zcela jistě už na začátku. Je to totiž kvůli barvě karoserie, kterou tvoří zelený matný lak. Ten doplňuje nejen karbon, ale také černě lakované díly jako například přední kapota. Výrobce nezapomněl ani na znaky bavorského výrobce a i ty přeměnil do zelené.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru