skoda-fabia-nehoda.cerpaci-stanice-video

Usnul a tvrdě narazil do čerpací stanice. Zlikvidoval stojan a další zaparkovaná auta

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Policie ČR - 16. 9. 2020


Únava za volantem je nesmírně nebezpečná. Jen před několika málo dny upozorňovali specialisté na bezpečnost v dopravě na fakt, že právě unavení řidiči ročně způsobí tisíce nehod, mnohdy s vážnými následky. Důkazem je i nedávná dopravní nehoda, při níž unavený řidič zdemoloval jak své auto, tak několik dalších, a čerpací stanici k tomu. Je to skoro neuvěřitelné, ale nikomu se při tom nestalo nic vážného.

Celý incident se stal na čerpací stanici v Popovicích. Nehodu způsobil řidič Škody Fabia, který policistům pak přiznal, že byl za volantem velmi unavený a nejspíš na chvilku usnul. Stalo se tak když jel po silnici spojující Mikulov s Brnem, kvůli spánku ze silnice vyjel a v plné rychlosti vjel na čerpací stanici. Tam doslova sestřelil zaparkovaná auta a stojan.

SEAT představil hudebně zaměřené modely Ibiza a Arona Beats, byli jsme u toho

Posádka fabie byla s lehčími zraněními odvezena do nemocnice. Tam bylo odvezeno také dítě z nabouraného superbu, stojícího u stojanu. Nic by mu být nemělo, šlo jen o preventivní vyšetření. Obrovské štěstí měl i jeden z tankujících řidičů. Stál u stojanu ve chvíli, kdy do něj auto narazilo a minulo ho jen o centimetry. Škoda na všech autech a čerpací stanici je podle prvních odhadů asi 300 000 Kč.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru