Tuning, který nedává moc smysl, ale vypadá skvěle. Vossen Wheels snížili Ford F-150 a nadělili mu velká kola

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Vossen Wheels - 22. 7. 2020


V Americe je nejprodávanějším pick-upem Ford F-150 a tak není divu, že si americká firma Vossen Wheels jako svůj nový projekt vybrala právě jeho. F-150 je stylový, ale také pracovní stroj, který je často špinavý, majitelé se nebojí mu dát zabrat a nepřekonatelný je také v terénu. Jenomže po zásahu amerického výrobce kol je z původně pracovního pickupu spíše stylový doplněk. Je to ale špatně?

Není, protože každé zboží má svého kupce. A navíc v případě této úpravy Ford nepřišel o svou funkčnost úplně, ale jen tak trochu. Ta úprava mohla dopadnout mnohem hůř. Jak, to si připomeňte v tomto odkazu.

Vossen Wheels pomocí úpravy F-150 představili zbrusu nová kola, která dostala označení HF6-3 a v tomto konkrétním případu v rozměru 10×24 palců. Žádní drobečci, co říkáte? Disky jsou obuté do nízkoprofilových pneumatik, což sice hezky vypadá, ale znamená to, že auto bude při jízdě lehce nepohodlné a na terén opravdu musíte zapomenout.

Americké kované disky Vossen Wheels lze koupit i v Česku. Vyjdou i více než na čtvrt milionu korun

Výrobce disky nabízí v několika barevných variantách, od černých a stříbrných, přes design kartáčovaného hliníku či matné barvy. Jejich ceny začínají na 599 dolarech, tedy bezmála 14 000 Kč. Dostupné rozměry jsou od 20 do 22 palců, a jak ukazuje video výrobce, ideálně vypadají se sníženým podvozkem. Jen bohužel neprozradil, jestli jde v tomto případě o pevné snížení nebo použití vzduchu. Výsledek ale každopádně nevypadá vůbec špatně.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru