Albermo-Toyota-RAV4-Lamborghini-Urus-a-Toyota-Prius-Ferrari

Toyoty Prius jako Ferrari a RAV4 jako Lamborghini Urus. Tuningové kity si můžete koupit i vy

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: caesar.ne.jp - 6. 5. 2020


Někteří lidé si nemohou dovolit vysněné auto, ale přesto ho tak moc chtějí, že si ho postaví. Japonská společnost Albermo jde některým z nich naproti a nabízí tuningové kity na modely Toyota, které z nich udělají „Ferrari“ nebo „Lamborghini“.

Stavby replik aut tu vždy byly a asi vždy budou, ale liší se kvalitou a autentičností. To, co představili Albermo, je sice asi kvalitní, leč nikoliv autentické.

Toyota Prius byla kolem přelomu tisíciletí v takové oblibě nejen u běžných zákazníků, ale i u celebrit, že se klidně mohlo stát, že bude v garáži stát vedle Ferrari. Možná i to se jednou stalo u majitele japonské tuningové firmy, a tak ho napadlo obě auta spojit dohromady. Výsledkem tak je hybridní auto nejen pohonem, ale i vzhledem.

Sériový předek Toyoty Prius byl totiž nahrazen nárazníkem, který má připomínat Ferrari. Nechybí ani trikolora na kapotě a znak italské automobilky se vzpínajícím se koněm na žlutém pozadí.

I druhé auto se snaží tvářit jako další auto jiné italské sportovní značky. Toyota RAV4 je sice SUV, podobně jako Lamborghini Urus, ale tím podobnost končí. Přesto se po výměně předního nárazníku snaží ravka jako urus tvářit. Vše ostatní, i světla ale zůstala původní.

Další fotky je možné si prohlédnout na facebookovém profilu japonského tunera.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru