Toyota RAV4 vítá jaro bohatší výbavou a atraktivnější cenou

Autor: Pavel Srp - 23. 3. 2012


Společnost Toyota Motor Czech (TMCZ) připravila atraktivní jarní nabídku pro svůj kultovní model RAV4, který se před 18 lety stal základním kamenem tehdy nového segmentu SUV (Sports Utility Vehicle) a dnes je nabízen ve třetí generaci. V roce 2012 osloví tento model pro volný čas především bohatší výbavou a stejně tak velmi atraktivní akční cenou.

Výbava Terra zůstává v jednotlivých položkách beze změn a základní cena modelu je nyní díky cenovému zvýhodnění již od 499 900,-Kč* (motor 2,0l Valvematic, 6M/T, pohon 4×2).

Ve výbavách Sol a Lux je nyní dosavadní audiosystém nahrazen novým multimediálním systémem Toyota Touch s parkovací kamerou. Vůz využívá nově rovněž systému Smart Entry & Start. Elegantním tmavším odstínem vynikají 17“litá kola s novým designem a ozdobně působí také chromovaná lišta na pátých dveřích.

Nové prvky tak doplňují původní výbavy, ve které nechybí například automatická duální klimatizace, tempomat, kožený volant a hlavice řadicí páky nebo Bluetooth® s hands-free s ovládáním na volantu.

Výbava Lux navíc nabízí vyhřívání sedadel a jejich čalounění v příjemné kombinaci kůže/Alcantara.

U výbavy Premium je rovněž dosavadní audiosystém nahrazen novým multimediálním systémem Toyota Touch s parkovací kamerou a vůz zdobí nový design 18“ litých kol.

Pro nejprodávanější výbavy Lux a Premium přichází nyní atraktivní cenové zvýhodnění ve výši 100 000,-Kča pro výbavy s pohonem 4×2 je připraveno zvýhodnění 50 000,- Kč.

To znamená, že RAV4 je nyní nabízena již od 499 900,-Kč a výbava Lux začíná na 609 900,-Kč. Navíc nad tyto akční nabídky platí bonus 30 000,- Kč při výkupu stávajícího vozu. Nabídka akčních cen platí do 30. 6. 2012.

[nggallery id=562]

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru