Toyota představila speciální edici GT86 Cup Edition

Autor: Pavel Srp - 24. 3. 2013


Toyota sklízí se svojí GT86 nebývalé úspěchy, takže chrlí speciální edice a karosářské varianty jako na běžícím páse. Tou poslední bude skoro závodní GT86 Cup Edition.

K dispozici bude od dubna v počtu pouhých – hádejte kolik :D – 86 kusů. Příplatek oproti sériové verzi bude cca 86 tisíc (tady to bude spíš náhoda… :D ). GT86 Cup Edition bude k dispozici prý pouze v Německu a do vínku dostane speciální interiérové i exteriérové prvky, ale hlavně při jejím nákupu obdržíte speciální VIP lístky pro dva na jízdy na Nürburgring. Motor zůstane beze změn.

A co, že dělá tuto GT86 speciální? Nová budou kola, která o palec vyrostou. Půjde o 18″ OZ Ultraleggera obutá do pneumatik Pirelli P Zero Nero GT o rozměru 225/40 R18. Konečně na tom autě budou pěkný kola! Z barev karoserie bude na výběr „Dynamic White Pearl“ (bílá perleť), „Furious Black Mica“ (černá metalíza) and „Racing Red“ (červená), kterou doplní závodní rychlé pruhy.

V interiéru se čalounilo Alcantarou – včetně volantu, výplní dveří, sedadel, či přístrojové desky – doplněnou o černou kůži. Pomyslnou třešničkou na dortu je štítek z leštěného hliníku s pořadovým číslem na středovém tunelu za řadící pákou.

-PS-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru