topcar-fury-project-mclaren-720s-1

McLaren 720S je sportovní automobil, který vypadá velmi dobře už v sérii. Ruští tuneři ve společnosti TopCar se ale rozhodli, že je to málo a britský sporťák se rozhodli upravit.

Tihle Rusové se nebojí sportovních aut a upravili jich už spousty. Design občas bývá diskutabilní, protože někdy jsou přidané „plasty“ hodně zvláštní. Tentokrát to ale vypadá docela hezky. Představujeme projekt „McLaren 720S Fury“.

Na bodykit se můžeme podívat zatím jen na renderech, tedy obrázcích, které upravil grafik a na kterých zatím není opravdové auto. Nové jsou oba nárazníky, ale i nástavce prahů. Všimnout si na nich můžeme vzoru, který připomíná karbon, s nímž má TopCar bohaté zkušenosti.

Karbon kam se podíváš aneb TopCar představil upravený Mercedes-AMG GLC 63 kupé

A motor? O ten se v TopCar většinou nestarají, nechávají to na odbornících, takže i takto vypadající McLaren 720S pohání V8 twin-turbo s objemem čtyř litrů. Výkon je 720 koní a točivý moment 770 Nm. I díky tomu dokáže auto zrychlit z 0 na 100 km/h za 2,9 sekundy! A kdyby to pro vás bylo málo, ani to není problém. Auto můžete zavézt třeba do Novitecu, kde vám z toho udělají 800 koní.