Když si koupíte supersport, v davu se rozhodně neztratíte. Když se chcete zviditelnit ještě víc, necháte si ho upravit. Takovou ověřenou společností, která se dříve specializovala na Ferrari, ale postupem času své portfolio rozšířila, je Novitec. A ti teď představili upravený McLaren 720S N-Largo.

V přiloženém videu a ve fotogalerii si můžete výsledek úprav prohlédnout. Tuner zapracoval nejen na vzhledu, ale i na technice. Z pohledu designu jde o nový přední nárazník, přepracované nasávače vzduchu, na střechu přibyl nový nasávač vzduchu, ale jsou tu i přepracované prahové nástavce, jiný zadní nárazník či aktivní zadní křídlo.

Sériový McLaren 720S pohání motor V8 twin-turbo s objemem čtyř litrů. Jeho výkon je 720 koní a točivý moment vrcholí 770 Nm, díky čemuž proběhne zrychlení z 0 na 100 km/h za 2,9 sekundy. To už ale po úpravě nebude platit. Novitec se totiž po chiptuningu a montáži nového výfukového potrubí dostalo až na 593 kW/806 koní! Zrychlení z 0 na 100 km/h se zkrátilo o 0,2 sekundy a maximální rychlost je 346 km/h.