Když před pár lety vypukl skandál kolem Jeremyho Clarksona, který vyústil v jeho odchod z Top Gearu a následný odchod i jeho dvou kolegů Hammonda a Maye, ale i části produkčního týmu, zdálo se, že “Top Gear je mrtev”. Ovšem to se nestalo a naopak ukazuje, že dostal nový náboj. Aktuální trojice stálých moderátorů Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid ukazují, že i jejich souhra má parádní šmrnc, švih a hlavně náboj!

A potvrzuje to i trailer na 26. sérii, v níž se s největší pravděpodobností opět nebudeme nudit. Trailer totiž ukazuje závody s Bentley – novým Continental GT, ale i s autem pro okruhové závody Le Mans. Velmi zajímavé bude putování s Tuk Tuky, ale i Chrisovo ježdění s novým Porsche 911 GT2 RS.

I když trailer vypadá zábavně, má trochu hořkou příchuť, protože ačkoliv to mezi trojicí moderátorů pozitivně jiskří, Matt LeBlanc už letos pořad natáčet nebude. Je to Američan a cestování do Velké Británie, ale i po světě mu zabírá strašně moc času, který by raději věnoval rodině a přátelům.