Napadený producent Top Gearu se rozhodl zažalovat Clarksona za psychickou i fyzickou újmu

Autor: Anina Russová - 16. 11. 2015


O kauze Jeremyho Clarskona toho bylo řečeno už tolik, že jeden neví, kde je začátek, a kde konec. Podstatné je, že Jeremy si s producentem Top Gearu vyměnil názor „chlapským způsobem“, byl za to potrestán. Nicméně teď je spokojenější, než kdy předtím. Jenomže jak nejvíce naštvete své okolí a obzvlášť ty, kteří vás nemají rádi? No, přece tím, že budete v pohodě a spokojení.

A protože Jeremy právě začal spolupracovat na novém pořadu, má po boku Hammonda i Maye, a tak je jasné, že takové spokojené a úspěšné období právě prožívá. To ale zjevně nemůže rozdýchat producent, kterého Jeremy inzultoval kvůli nepřipravenému jídlu na počátku celého tohoto dění. Po tak dlouhé době, kdy se celý incident odehrál, se Oisin Tymon totiž rozhodl, že útok Jeremyho byl opravdu větší, než to původně vypadalo a Jeremyho zažaloval.

Celá kauza už se samozřejmě hojně propírá na sociálních sítích, ale důležité teď je, jak se dohodnou právníci. Za producenta totiž mluví celá parta právníků BBC a to je silný kalibr. Jasné bohužel je, že Oisin Tymon chce prostě z celé kauzy vytřískat peníze.

 

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru