Každoročně se těšíme na léto, kdy se standardně koná řada velmi zajímavých autařských akcí a setkání. Je otázkou, jak to se srazy u nás bude letos vypadat, ale v jiných zemích se milovníci spáleného benzinu standardně setkávají. Na jednu stranu jsou tyto akce vždy zajímavé, ovšem mají i druhou stránku mince. Ta se projeví při odjezdu účastníků domů, kdy se někteří neovládnou, nechají za volant sednout své ego a jsou tak nebezpeční sobě, ale hlavně i okolí.

To bohužel dokázal i odjezd řidiče Dodge Challenger z akce Cars and Coffee, která se konala před nedávnem v Lovelandu v Coloradu. Upravené auto s registrační značkou „El Malo“, tedy v překladu špatný, která jako kdyby odkazovala na řidičské schopnosti majitele, bylo nejspíš jednou z hvězd sešlosti, ovšem jeho řidič odjezd hrubě přecenil. Nebo spíše přecenil své řidičské schopnosti.

Přečtěte si také:  Další Cars and Coffee a další nehoda. Tentokrát to odnesl Dodge Viper - video

Poté, co vyjel na silnici, šlápl na plyn, aby se asi kolem stojícím divákům dostatečně předvedl. Jenomže to přišlápnutí bylo až moc silné, protože řidič prakticky okamžitě ztratil nad autem kontrolu, vyjel z přímého směru a následně z boku nabral kolem jedoucí Chevrolet Silverado. Trefil se tak, že velký pick-up převrátil na střechu, ale dle dostupných informací se naštěstí nikomu nic nestalo.

Tamní policie se k nehodě vyjádřila v tom smyslu, že vypadal hůř a nebezpečněji než ve skutečnosti byla, ale i tak prý řidiče obvinili z bezohledné a nebezpečné jízdy, za což kromě ztráty řidičáku a pokuty hrozí i vězení. Mimochodem, organizátor akce se na svém instagramovém profilu k nehodě vyjádřil v tom smyslu, že je mu líto, co se stalo a řidiče Dodge ostře odsoudil. Připomněl také, že tyto akce mají být jen o setkání, odpočinku a pobavení se o autech a nad auty. Ne o bezohlednosti.

1 komentář

Přidat komentář