6-sraz-socialistickych-aut-hnacov-2019-kveten

Tisícovka škodovek, trabantů a dalších aut se včera sjela do Hnačova na sraz

Autor: Pavel Srp - 26. 5. 2019


V Hnačově to vždy na konci května žije auty, kterými jsme jezdili jako děti nebo s nimi jezdili naši tatínkové a dědečkové. Každoročně se tady koná sraz socialistických automobilů. Nejinak tomu bylo i letos, kdy se sem sjelo na tisíc těchto automobilů, motorek a nákladních aut.

Letos šlo již o šestý ročník a lidé taková akce baví. Vždyť se stačí podívat na počet aut, který se každoročně zvyšuje a nejinak tomu bylo opět letos. Vždyť na sraz dorazila tisícovka exponátů.

Obdivovat bylo možné ještě škodovky s páteřovým rámem jako Spartak, 450, Octavia nebo Felicia, ale také všechny následující až po Favorit. Kromě toho tu samozřejmě bylo nepřeberné množství žigulíků, tater, trabantů, wartburgy, ale i další stroje „koncernu“ IFA a dalších značky. Své stroje přivezli ukázat ale i majitelé nákladních automobilů Tatra, Liaz, ale i Multicar a dalších.

Na to, co vše bylo v kempu v Hnačově k vidění, se můžete podívat v obsáhlé fotogalerii, případně se můžete po kempu virtuálně projít v přiloženém úvodním videu. Podívat se můžete i na fotogalerie z roků 2015 a 2016.

A na programu byla i spanilá jízda. A jak to vypadá, když se stovky aut dají na cestu? Podívejte se ve videu:

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru