tesla-cybertruck-fake-video

Tesla Cybertruck už jezdí i v Moskvě. Moment…! Lidé si stavějí repliky

Autor: Anina Russová -   19. 12. 2019


Je to jen pár týdnů, kdy Elon Musk za pozornosti celého světa představil svou novou vizi chystaného pick-upu jeho značky Tesla Motors, model Cybertruck. Nešlo jen o představení nového auta, ale čím dál tím více se začínají objevovat hlasy, že šlo také o jeden z nejlepších marketingových počinů poslední doby. To, když chtěl Musk ukázat nerozbitnost oken Cybertrucku, ale okna se v přímém přenosu během ukázky rozbila.

V první chvíli to vypadalo jako velká náhoda, kterou následně Musk vysvětloval na svém twitterovém účtu, kde přidal video s tím, že okna opravdu jen tak rozbít nejdou a že na pódiu stál jen prototyp, který je neměl. To prý netušil. Těžko tomu ale věřit. Vždyť díky tomuto na první pohled nepovedenému pokusu se několik dnů nemluvilo o ničem jiném než o nové Tesle Cybertruck! A všechnu tu propagaci měl Musk úplně zadarmo. Tomu se prostě říká akce roku!

Ačkoliv všichni ví, že Cybertruck je zatím jen konceptem a ukázkou toho, co Tesla chystá, předobjednávky se jen hrnou. Mělo by jich být už na dvě stě tisíc. Objednávky poslali také dubajští a mexičtí policisté. Dokonce jsme na sociálních sítích zaznamenali několik českých odvážlivců, kteří prý zálohu e výši pár set dolarů také poslali.

Dubajská policie opět ukázala svá auta. Vystavila je na Dubai Motor Show

A tahle teslamánie rozhodně nekončí. Musk má další a další reklamu zdarma. Celou řadu lidí totiž Cybetruck zaujal, nicméně ne tak úplně v dobrém. Často jsou slyšet ti, kteří tvrdí, že je to hloupost a že nejde o žádnou revoluční stavbu. A dokazují to tak, že si svépomocí staví něco z vlastních aut to, co jako Cybertruck vypadá. Často je to bráno jako humor, jindy se snaží auto udělat tak, aby opravdu jako elektrický pick-up vypadalo. Před nedávnem byla taková přestavba zachycena v Moskvě.

https://www.instagram.com/p/B6Oo67wiaPg/?utm_source=ig_embed

Další vtipálci si pak Teslu postavili z pick-upu Ford. A stačilo k tomu trochu papíru a lepicí pásky.

A další se postupně objevují na sociálních sítích. Je to k smíchu? Je snad k smíchu Tesla Cybertruck? To necháme k posouzení každému z vás. Cybertruck je každopádně extrém, který prostě zaujal. Bourá tu kulatou a uhlazenou nudu a šeď současných aut, ačkoliv je fakt, že žádné úřady takto hranaté a tedy i nebezpečné auto, jakým chystaná Tesla je, na silnice asi nepustí. Berme to tedy jen jako čerství vítr, který konečně rozpoutal debatu o něčem jiném, než jsou emise. Třikrát sláva!

Štítky: , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek