Tento měsíc byl ve znamení Škody Scala. Škoda ji začátkem prosince představila v izraelském Tel Avivu a chvíli se na internetu neprobíralo nic jiného. Velmi zajímavá byla ale potom také práce grafika, který vytvořil Scalu RS. No, a teď tu máme verze Scout u Classic.

I když se reálné podoby dalších grafických výtvorů asi nedočkáme, vypadají zajímavě. Na svědomí je má známý grafik X-Tomi Design. Ten se rozhodl vytvořit obraz toho, jak by vypadala základní verze Scala, v jeho podání Scala Classic. No, žádná velká sláva to rozhodně není. Auto dostalo černé plastové nárazníky a obyčejná plechová kola. S tím zeleným lakováním je to opravdu zvláštní. Podle popisu autora by Scala Classic měla obyčejné halogenové světlomety, neměla by denní svícení a jednoduchý interiér. Odkazuje na původní Fabii Junior.

K tomu ale Tomi udělal ještě render, kterým je možná podoba outdoorové Scaly Scout. A tady naopak tleskáme. Decentní oplastování, hezká kola, výrazný difuzor a slušivé lakování by Scale opravdu slušely!