S penězi nepřichází rozum nebo zkušenosti a už vůbec ne umění řídit. Přesvědčit se o tom můžete v přiloženém videu, které zachycuje mnoho umělců za volanty supersportů a rychlých aut. V desetiminutovém sestřihu můžete vidět občas vtipné, občas smutné a občas naprosto debilní situace.

Postupně se podíváte na Bugatti Veyron, jehož řidič nepochopitelně skončí s autem ve vodě. Následuje vtipná scénka s pálením pneumatik u Chevroletu Corvette Z06, kdy řidič stojí na plynu a za autem se kouří, jenže jaké je jeho překvapení, když vyleze z auta a prohlásí: „To nebyly gumy?!“ 😀

Ve videu se objeví také situace z běžného života, kdy nás brzdí před námi jedoucí auto a objedeme ho z prava, ale řidič Viperu si nevšimne, že tam jede jiné auto, takže do něj nabourá. Na semaforech je taky potřeba se předvést, takže s Lamborghini Diablo je třeba odjet suverénně bokem, ale řidič použil více plynu než zvládne a přetočí se. Naštěstí do ničeho nenabourá, ale při otáčení auta se celkem výrazným dýmem o slovo přihlásí pálící se spojka.

V dalším videu se ukáže Corvette letící lesem, která skončí ve stromě, hned po ní umělec v Dodge Ram SRT8 pálící gumy, jemuž se do cesty také postaví strom, ale tak nešikovně, že Ram skončí na střeše. Následuje Lamborghini Gallardo sprintující po silnici s pozdním brzděním a výletem do pole, několik nepovedených driftů Ferrari 308 GTS, Lamborghini Murcielago, Porsche 911, Ferrari Califronia a podobně, jež vždy končí nehodou ať už s jinými auty nebo překážkami (rozuměj stromy, značky, …) kolem silnice.

Chybět samozřejmě nesmí ani policejní honičky. Ty jsou ve videu zastoupeny dvěma záběry. Na prvním stíhají nizozemští policisté Porsche 911, ale řidič se nechce vzdát a najede na dálnici. Nájezd byl ale velmi ostrý a jeho auto skončilo nabourané ve svodidlech. To pro řidiče nebyla žádná překážka a s autem rozbitým takřka na padrť se vstříc rovné dálnici rozjel. Druhý případ je z Ameriky, kde řidič ujíždějící Corvette dostal smyk a zadní boční částí narazil do kamionu – podle Policie při rychlosti 165 mph! Z totálně zničeného auta vypadne ven a bez zranění sleduje, jak stěrače stírají předního okno zdemolovaného vraku.

Přečtěte si také:  Jak se natáčelo Bugatti Chirón při rekordní jízdě 0-400-0? Bylo to nejdražší kamerové auto na světě

A na závěr tu máme postaršího pána za volantem Ferrari, který se s autem není schopen rozjet. Smutné… 🙁

-PS-