Svět nás, řidičů, dokáže být často velmi zajímavý. Na jedné straně plný skvělých aut, která ovšem koupí jen ten, komu bude plně, a hlavně rychle vyhověno, a na druhé straně lidí, kteří i za flekem po zaparkovaném autě vidí sprosťárnu.  

Začneme tím hodně zhýčkaným zákazníkem, kterému nebylo vyhověno tak úplně dle jeho představ. Tím zákazníkem je Kris Singh, tedy velmi bohatý americký obchodník. Jednoho dne si řekl, že nastal ten správný čas na to pořídit si Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse, tedy asi nejdražší a nejrychlejší roadster světa. A věřte, že nešlo o první takové rozhodnutí v jeho životě, protože Kris už vlastní velkou sbírku podobných, různých a různě drahých aut. A jako takový je zvyklý na vynikající servis, který mu dopřávají všude, kam přijde. A čekal ho i u prodejce Bugatti, kam si pro auto šel.

Vše vypadalo dobře, ale jen do chvíle, než požádal prodejce, ať mu ukáže, jak se na auto nasazuje střešní panel. V tu chvíli začalo peklo. Těžko říct, jestli to prodejce nevěděl nebo byl jen nervózní z vidiny velkého obchodu, ale tomu chudákovi to zabralo několik dlouhých minut, a nakonec se mu to stejně nepovedlo. Kris tedy řekl, ať se nezlobí, ale že takové auto nechce. Žije totiž v tropech, kde prší velmi často a prý si neumí představit, že by se střechou takto bojoval on sám. Navíc řekl, že by byl jen nerad, aby ho u toho někdo vyfotil a pak si z něj dělali legraci na internetu.

Z koupě tedy nakonec sešlo, ale Kris pak přiznal, že to asi bylo zbytečně malicherné, protože jako majitel by se s tím autem jistě naučil pracovat o něco lépe než ten chudák prodejce.

Druhý příběh je o ženě, která prostě jen odjela ze svého parkovacího místa a následně ji za to přišla pokuta. Ale vezmeme to od začátku.

Před pár týdny v Tennessee napadlo trochu sněhu, ale nic, kvůli čemu by bylo nutné zůstávat doma. Proto se mladá žena rozhodla, že sedne do auta a odjede do práce. Jak už to, tak v zimě bývá, po jejím autě zůstal na parkovacím místě flek bez sněhu. Normální člověk by v tom víc neviděl, ale jeden její soused v tom fleku uviděl pánské přirození. Opravdu!

Přečtěte si také:  Velké parkoviště se v sekundě zhroutilo. V troskách pohřbilo stovky aut a málem i jednoho člověka

Postěžoval si na Americké Asociaci vlastníků domů, kam také zaslal fotku toho parkovacího místa.

A místo toho, aby se mu asociace vysmála, rozhodla se, že s ním bude souhlasit a dotyčné řidičce zaslala pokutu. Požaduje po ní 100 dolarů, tedy asi 2300 Kč za tvorbu obscénního obrázku. Řidička se tímto případem zatím jen baví a odmítá pokutu uhradit, respektive odmítá s asociací dále komunikovat. Tak je otázka, jak to celé dopadne, ale vzhledem k upjatosti Američanů pro dotyčnou asi ne dobře…