Škoda Team představuje nový kalendář pro rok 2017

Autor: Anina Russová -   2. 11. 2016


Jako každý rok, tak i letos představuje Škoda Team, tedy příznivci, majitelé a fanoušci automobilky Škoda, nový kalendář. Je plný skvělých aut a jedné velmi sexy krásky, která všechna ta auta na fotografiích doprovází.

Jmenuje se Šárka Lisová a focení bylo hlavní cenou volby dívky Škoda Teamu, je to taková „Miss„. Tato volba se uskutečnila na letošním velkém srazu téhle party nadšenců a Šárka byla prý jasnou favoritkou.

Kalendář má na svědomí slavný fotograf Radim Kořínek, který si dal opravdu záležet. Šárka tak pózuje s několika prototypy, klasickými závodními speciály či s vozy, se kterými jezdily naše babičky. Obivovat můžeme MTX Roadster 7-06, Škodu 120 LA jezdící Pohár Míru a přátelství, Škodu 1101 Tudor nebo třeba Škodu 110R v individuální úpravě s dvoulitrovým motorem Alfa Romeo. Kalendář stojí 190 Kč.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“5485″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *