autonaklik_cz-SKODA-Kamiq

Sháníte nové rodinné auto do půl milionu? Pomůžeme vám

Autor: Komerční sdělení - 21. 1. 2020


V dnešní době je poměrně složité obejít se bez auta, a to zvláště pokud bydlíte v oblasti, kde hromadná doprava jezdí velmi sporadicky. Pro rodinu je alespoň jeden vůz nezbytností, proto vám přinášíme tip, kde koupit nové auto za přijatelnou cenu.

Zkuste společnost Autonaklik

Společnost Autonaklik patří mezi přední české zprostředkovatele automobilů s největší nabídkou nových a předváděcích skladových vozů. Ptáte se, proč vybírat zrovna tady? Jak už bylo řečeno, jedná se o skladové vozy, auta jsou tedy ihned k dispozici. Zákazník se vyhne zdlouhavému čekání na výrobu vozu, a navíc si může současně vybrat z několika variant financování. Je možné platit hotově nebo použít úvěr či operativní leasing. Každý klient, který si pořídí automobil přes Autonaklik.cz, získá jako bonus 10 000 Kč.

Mezi velice oblíbené vozy patří například Opel Combo, který nabízí velký interiér, tudíž se jedná o ideální auto pro vícečlennou rodinu. 

Stejnou předností se pyšní taktéž Fiat Doblo. Jestliže máte víc než 3 potomky, rozhodně se vám vyplatí investovat do jednoho z těchto dvou vozidel, protože komfort, co díky nim získáte, je k nezaplacení.

autonaklik_cz-Peugeot-Rifter

Luxusní výbava a výkonný motor

Sehnat rodinné auto do 500 000 Kč není až tak složité, pokud víte, kde máte hledat. Na webu Autonaklik.cz se nachází rozsáhlá nabídka různých vozů, například i Peugeot Rifter a Citroen Berlingo. Oba modely se pyšní svým robustním vzhledem, zajímavým designem a luxusní výbavou uvnitř. Jedná se o rodinná vozidla vhodná do města i do přírody, tudíž jsou ideální jak pro vození dětí do školy, tak i na víkendové výlety.

Naopak Škoda Kamiq je auto uzpůsobené na jezdění hlavně ve městě. Pokud hledáte spolehlivý vůz na každodenní jízdu z práce do práce, poté na nákup a vyzvednutí děti z kroužku, jedná se o ideální volbu. Pro milovníky individuality zase bude trefou do černého Toyota Avensis. Jedná se o stylový, avšak současně i praktický vůz s výkonným motorem. Pokud tedy zrovna plánujete koupi nového rodinného vozu, v Autonaklik Vám s tím jistě pomohou.

autonaklik_cz-Citroen-Berlingo

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru