Podle předpovědí počasí to vypadá, že ještě minimálně září bude přát vyjížďkám „nahoře bez“. Nebojte, nemyslíme jízdu, kdy vaše drahá spolujezdkyně bude odhazovat svršky. Myslíme jízdu, kdy ty svršky odhazuje váš vůz. Kabriolety k létu neodmyslitelně patří a ať už máte rádi veterány nebo sporťáky, jízda bez střechy je prostě báječná.

Nejinak tomu jistě bude i v případě tohoto upraveného Volkswagenu Golf šesté generace, který si jako poslední zástupce rodiny Volkswagen prodával ve verzi kabriolet. Někteří tvrdí, že mu plátěná střecha neslušela, ale to je věcí vkusu. Jsme si ovšem jisti, že jakmile ji sundá, je to úplně jiná písnička. Obzvlášť, když se na takový kabriolet podívá tuningová společnost Schmidt Revolution. Ti se podepsali jen na designu a výsledkem je kabriolet, za kterým se otočí asi každý.

Jak velí dnešní doba, autu byla až extrémně snížená světlá výška a k tomu úpravce přidal 19palcová kola CC-Zero. Nechybí ani moderní barevný polep anebo nový přední nárazník, který původně patřil na Golf R. třešničkou na tomhle tuningovém dortu pak je použití prahových nástavců a blatníků z dílny Rieger Tuning nebo nové koncovky výfukového systému.

Uznejte sami, že léto v tomto duchu prostě má styl. 🙂