Podle některých přehledná křižovatka, podle jiných zase místo s až příliš častými nehodami. Tak popisují diskutující na facebooku křižovatku na silnici mezi slovenskými obcemi Trakovice a Malženice. Ať už je to jakkoliv, zapíše si toto místo další vážnou dopravní nehodu. Ta se tam stala v pondělí 29.6. a hlavními aktéry jsou 64letý řidič z Liberce a další řidič nákladního auta.

Podle informací od slovenské policie jel řidič náklaďáku po hlavní silnici, řidič Octavie z Česka měl zastavit na křižovatce, která je osazena dopravní značkou „Stop“. Jestli opravdu zastavil nebo ne, to v tuto chvíli ještě vyšetřují policisté. Nakonec se ale rozjel přímo před onen kamion. A vlastně měl v tu chvíli velké štěstí v neštěstí.

Audi Q7 se po nehodě rozpůlila na dvě části

Nákladní auto nabouralo do Octavie přímo uprostřed, což ji rozlomilo na dvě části. Jakkoliv je to neuvěřitelné, řidič škodovky nejen, že nehodu přežil, ale navíc si z ní neodnesl žádná vážná zranění.

Ani jeden z řidičů nebyl podle dechových zkoušek pod vlivem alkoholu a řidiči nákladního auta se nestalo vůbec nic. Jen ten náraz a následné rozpůlení osobního auta bude mít před očima asi ještě dlouho.