thalia 3

Řidič se po telefonu nechal navigovat kadeřnicí. Málem skončil ve vodní nádrži

Autor: Anina Russová - Zdroj: HZS Pardubického kraje - Foto: HZS Pardubického kraje - 20. 7. 2021


O neschopnosti žen pracovat s mapami je napsána řada vtipů a různých narážek, jak ale ukazuje případ z Pardubického kraje, některé dámy mají problém i s navigací. Ať jsme ale fér, navigovat po telefonu a navíc někoho, kdo nejspíš vůbec nedává pozor na cestu, je tak trošku oříšek. Není se tedy co divit, že to neskončilo dobře. A přitom na začátku byla jen cesta ke kadeřnici.

K případu, ke kterému nakonec museli vyjet hasiči, došlo v neděli u přehrady Seč. Kolem ní jel řidič Renaultu Thalia, který měl v plánu dorazit ke kadeřnici. Jenomže se cestou ztratil a tak ho zcela logicky napadlo, že dotyčné zavolá a požádá ji o pomoc s nalezením cíle cesty. To ale chudák asi ještě nevěděl, co se bude dít dál.

Přečtěte si také:  Řidiči stále slepě věří navigacím a často končí na bizarních místech. Jeden i v jezeře

Kadeřnice jej sice navigovala, ale kombinace jejích pokynů a nejspíš i lehkého stresu řidiče zapříčinila to, že se s autem dostal na úzkou a zarostlou lesní cestičku. Ani to ho ale od další jízdy neodradilo. A kadeřnici od navigování také ne.

Jenomže cestička byla stále užší. V jednu chvíli řidič nejspíš lehce zazmatkoval a sjel s autem do příkopu. Nakonec měl celkem štěstí, protože chybělo jen málo a sjel by až do vodní nádrže. Posledním problémem, který nakonec musel vyřešit, bylo jeho navigování hasičů na místo, kde zůstal zapadlý. Dojel totiž tak daleko od silnice, že jej měli problém najít. Vše se v dobré obrátilo, když hasiči zjistili, že autu ani řidiči nic není a tak stačilo thalii odtáhnout zpět na silnici a řidič mohl pokračovat dál. Snad už bez navigačních pokynů od své kadeřnice.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek