Řidič s nepojízdným autem zablokoval opravovaný Barrandovský most. Nabízený odtah odmítl

Autor: Anina Russová - Zdroj: ČTK - Foto: TSK Praha - 8. 6. 2022


Rekonstrukce Barrandovského mostu je v plném proudu a naštěstí to zatím vypadá, že katastrofické scénáře týkající kolapsu dopravy se nekonají. Je k nim ale neustále jen kousek, což dokazuje nedávný problém, který způsobil řidič s nepojízdným autem.

K závadě na jeho vozidle došlo přímo v opravovaném, a tedy i zúženém úseku ve středu dopoledne. TSK Praha i policisté jsou ale na podobné situace připraveni a v blízkosti Barrandovského mostu jsou připravena odtahová auta, která veškeré závady a nehody velmi rychle vyřeší. Ovšem v tomto případě se to nepovedlo, protože řidič nabízený odtah, byť je zdarma, odmítl.

A to i od policistů, kteří přijeli na místo. Policejní tisková mluvčí Violeta Siřišťová ČTK řekla, že ovšem řidič fakticky nic neudělal. Ano, zablokoval na asi hodinu dopravu, ale o odtah se postaral. Jen nevyužil onen nabízený, ale sehnal si svůj, což trvalo déle, než bývalo muselo.

Odtahová služba je na místě rekonstrukce k dispozici 24 hodin a sedm dnů v týdnu. Odtah je zdarma a je zajišťován TSK Praha ve spolupráci se stavební firmou Porr, která má na starosti rekonstrukci mostu.

 

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru