porsche_taycan-nehoda_pri_parkovani

Parkování je pro některé řidiče náročným úkolem. Někteří na to nemají ty správné buňky a zajet do řady stojících aut se pro ně rovná výstupu na velehory. Při parkování ale může vzniknout horší problém, než odřený nárazník auta vedle. Vyprávět by o tom mohl řidič Porsche Taycan odkudsi z Velké Británie.

O tom, co přesně se stalo, se toho mnoho neví. Jisté ovšem je, že nejprve se vše odehrávalo naprosto normálně a běžně a nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo dojít k tomu, k čemu nakonec došlo. Řidič auta úplně normálně odbočí ze silnice k domu, bez problémů se vytočí na cestu k domu a pak zastaví. A v tu 8chvíli se „něco stane“. Řidič se pak totiž zběsile rozjede, ačkoliv mu na chviličku probliknou brzdové světlomety, stejně nabourá do auta před sebou, a protože má stočená kola doprava, skočí z vyvýšené zídky do auta auta pod ní. Nakonec s autem zůstane zaklíněný mezi oním autem a zídkou

Not sure what happened there

Škody budou na všech třech autech velké, největší ale samozřejmě na elektrickém Porsche Taycan, které bude zničeno ze všech možných stran, včetně podvozku. Otázkou zůstává, zda nakonec nepůjde o totální škodu, protože na podvozku jsou umístěn baterie.