Odjezdy ze srazů a setkání bývají zrádné, spíše ale u řidičů mustangů a podobných aut. Tentokrát schopnosti své, ale ani svého auta neodhadl řidič Morganu. Ten vjel před rychle jedoucí Peugeot, který do něj naboural.

‚Přednost v jízdě‘ je slovní spojení, které i mně často rezonuje v hlavě. Řidiči přednosti neřeší anebo nedokáží odhadnout, jak rychle jedu já (jezdím zpravidla +/- v rámci rychlostních limitů), případně jak rychle jsou schopni se oni rozjet. Lhostejno, zda jde o přednost zprava nebo na základě dopravních značek. A přesně tento případ to byl, zdá se, i v případě přiloženého videa.

V tom se totiž řidič Morganu rozhodl odjet ze srazu a připojit se na hlavní silnici. I když svému autu pořádně šlápl na plyn, nedokázal nabrat potřebnou rychlost. Řidič Peugeotu 206, kterému vjel do cesty, naopak nedokázal svoje rozjeté auto adekvátně zabrzdit. Chviličku potom, co se Morgan připojí, se ozve klakson a po chvíli rána. To, když do jeho zadní části druhý automobil narazí.

Podle popisu u videa je na této silnici rychlostní limit 50 mil za hodinu, tedy 80 km/h. Při nehodě se naštěstí nikdo nezranil, ale náraz to byl opravdu velký.