Reklama na Audi R8 pro Super Bowl – video

Autor: Anina Russová - 5. 2. 2016


Letošní finále super bowlu je za dveřmi. Už 7. února se celý fotbalový kolotoč spustí a v poločase budou přehrány ty nejdražší a nejlepší reklamy na světě. Každou společnost, která se na tomto zápase chce prezentovat, to stojí neskutečný balík, a tak je jasné, že reklamy musí stát za to!

Jedni z prvních, kteří reklamu pro poločas letošního super bowlu ukázali světu, jsou automobilky Hyundai a Audi. Spot druhé jmenované nás bude zajímat teď. Jmenuje se „Commander“ a vypráví příběh bývalého astronauta, dnes zahořklého starce. Z naprosté letargie ho vytrhne jen jeho syn, který mu půjčí svou Audi R8 V10 Plus. Víc nebudeme prozrazovat. Reklama je to hodně povedená a moc hezky natočená.

I my jsme si Audi R8 V10 Plus vyzkoušeli a naprosto úsměvu staříka, který se posadí za její volant, rozumíme. Úsměv vám během vteřiny vykouzlí skvělý zvuk, který produkuje motor o objemu 5.2 litru s označením FSI. Produkuje 610 koní (449 kW) a 560 Nm točivého momentu. Není to žádná hračky, tohle auto musíte řídit, ale bude vás to bavit, a jakmile to jednou zkusíte, zamilujete se!

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru