Před vjezdem do každé veřejné garáže je značka, která upozorňuje na maximální možnou výšku aut, která mohou vjet dovnitř. Ta značka tam není jen tak na ozdobu, což si na vlastní kůži vyzkoušela posádka velké dodávky. Nejen, že zničila auto, ale zvládla k tomu rozbít i vodovodní potrubí a způsobit malou pohromu.

Vše začalo celkem nevinně, a kdyby řidič nepřemýšlel kolenem, mohlo to tak i skončit. Když vjel do garáží, zpomalil a zjišťoval, jestli se pod trubky s vodou k požárnímu systému vejde nebo ne. Pomalu pod ně najel a okamžitě zjistil, že nevejde. Zatímco by většina lidí stejně pomalu zase vycouvala zpět, tenhle maník udělal pravý opak.

Přečtěte si také:  Cpát se do garáží s dodávkou nebyl dobrý nápad. Nejspíš za něj mohl alkohol

Začal s autem popojíždět tam a zpět. Ve chvilce tak střechou velké dodávky rozbil potrubí, ze kterého se okamžitě vyvalila úplně hnědá voda. No, snad to byla opravdu jen voda. Jenomže ani to řidiče nezastavilo a navíc se do všeho vložil spolujezdec.

Groteska jako kdyby neměla konce. Neustálé popojíždění tam a zpět vedlo k absolutní destrukci potrubí. Ovšem vrchol všeho přišel s koncem videa. Nejspíš vzniklou panikou řidič v jeden moment prostě slepě šlápl na plynový pedál. Jenomže daleko nedojel. Na záběrech je patrné, že po pár metrech narazil do něčeho tvrdého, nejspíš některého ze sloupů garáže.

1 komentář

Přidat komentář