Překvapuje tohle ještě někoho? Stejně jako v případě několika jiných modelů jiných automobilek, jen pro připomenutí, přesně tohle se stalo nedávno třeba Porsche, unikla podoba nového modelu značce Lamborghini. Jestli to bylo schválně nebo opravdu jen jedna velká náhoda, necháme asi na posouzení každého z vás.

Upřímně musíme přiznat, že tomu, že by šlo o nechtěný únik, moc nevěříme. Samo Lamborghini nám totiž Urus, jak se novinka bude jmenovat, už nějakou tu dobu lehce poodhaluje. Víme, že bude mít jeden jízdní režim speciálně pro písek a jeden zase na sníh, ale i několik dalších. Víme také, že ho bude pohánět dvakrát přeplňovaný motor V8 o objemu čtyř litrů, který by měl být naladěn na 650 koní. Později bychom se měli dočkat také osmiválce ve verzi plug-in hybrid.

Ale doposud jsme nevěděli, jak vlastně bude auto vypadat. Právě ta dvě videa, ve kterých Lamborghini Urus poodhalila, se specializovala spíše na jeho všestranné schopnosti než na vzhled. Tedy, jak se to vezme. V jednom ze záběrů ve videu je totiž vidět multimediální systém auta a na něm právě jeho zcela odhalená podoba.

Je tedy jasné, že od původního konceptu zůstala zachována silueta auta, ale inženýři přidali například celkem ostře řezané rysy přední části. Právě díky tomuto záběru ale také víme, že přístrojový štít auta bude – ostatně jak velí moderní doba – digitální, ale Lamborghini naštěstí zachovalo i pár klasických tlačítek, za což mu v dnešní době dotykových a věčně upatlaných obrazovek patří dík. Ale nebojte, o ty obrazovky nepřijdeme zcela.