Prior-Design-Lamborghini-Urus-Roberto-Geissini- (1)

Prior Design je úpravce, který se nebojí drahých a exkluzivních aut. Na mušku si tentokrát vzal Lamborghini Urus. A vyřádil se na něm opravdu docela dost.

Úprava se zaměřila prakticky jen na design, techniku nechala bez povšimnutí, takže pod novou přední kapotou s velkou boulí se ukrývá čtyřlitrový vidlicový, dvakrát přeplňovaný osmiválec. Jeho výkon je 478 kW/650 koní a točivý moment vrcholí 850 Nm. Zrychlit z 0 na 100 km/h dokáže zrychlit za 3,6 sekundy, z 0 na 200 km/h za 12,8 sekundy a rozjede se až k 305 km/h.

Design se ale změnil k nepoznání. Kromě již zmíněné nové kapoty dostal Urus od Prior Designu nové nárazníky, ten zadní s výrazným difuzorem a novými, oválnými koncovkami výfuku. Všimnout si ale můžete také výraznějších nástavců prahů, rozšiřovací nástavce blatníků, ale i několika spojlerů na zádi. Je jen na vás, jestli budete chtít nástavce z karbonu zalakované bezbarvým lakem, aby byla vidět jeho struktura, anebo nalakované v barvě karoserie. 

Wheelsandmore se podívali na Lamborghini Urus. Má přes 800 koní

Vše završuje nový podvozek H&R, který auto o pár milimetrů přiblížil k asfaltu a nová kola. Původní sériové disky ustoupily větším, 24″ diskům obutým do pneumatik 285/30 R24 vpředu a 335/30 R24 vzadu.

Tohle auto bylo v Prior Designu postaveno na objednávku německého businessmana Roberta Geisse pro jeho oděvnickou značku Roberto Geissini. Mimochodem Robert je znám i z televizního pořadu. Ten točila německá RTL a pod názvem „Geissenovi: Těžký život milionářů“ se vysílal i u nás.

Přidat komentář