lamborghini-urus-vossen-tuning- (5)

Lamborghini Urus počmárali a dali mu kola Vossen. Vypadá stylově!

Autor: Pavel Srp - 18. 3. 2019


Auta mohou být spotřebním zbožím pro pouhý přesun z bodu A do bodu B, ale i uměleckými díly. Nedávno to opět dokázalo například české zastoupení BMW na i8 Roadster 4 Elements by Milan Kunc, ale také třeba americký výrobce kol Vossen na Lamborghini Urus.

Vossen totiž vzal Lamborghini Urus a nechal z něj vytvořit umělecké dílo. Ovšem samozřejmě ne každému se bude líbit. Jde o projekt, který vznikl v rámci veletrhu umění Art Basel pro minulý rok. Více zde.

Původně šlo o docela obyčejný Urus, který byl ale přelepen do matné bílé fólie. K tomu si pak Vossen pozval graffiti umělce Surge (@illsurge) a ten se na něm vyřádil. Kromě toho jsou tu nová, velká 23″ kola Vossen Forged S17-01, která nesou černý lak.

Vossen prozradili, že jsou šťastní, že auto bylo na veletrhu, který se koná po světě na třech místech – v americkém Miami, ve Švýcarsku, ale i v Číně v Hong Kongu.  U stánku navíc stálo ještě se stojanem s koly, ale i s dalšími dvěma auty: modelem Range Rover a upraveným Ferrari 488 od Novitecu.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek