Hyundai i30 N už všichni dobře známe. Příliš jej ale „neznají“ velcí úpravci, ovšem Prior Design auto zaregistrovali a představili hodně zajímavý rozšiřující bodykit. A vypadá to vážně parádně.

Pětidveřový hatchback Hyundai i30 N, který úpravce představuje, je ještě verze před modernizací, a je v typické modré barvě, kterou používá automobilka i na oficiálních fotografiích. Prior Design mu ponechal oba sériové nárazníky, ale přidal na ně rozšíření, navazující na blatníky i prahy. Zadní nárazník dostal nový difuzor.

Přečtěte si také:  Zájem živnostníků a malých firem o vozy na operativní leasing podle Arvalu loni rekordně vzrostl. Zákazníci chtějí hlavně městské vozy nebo drahá SUV

Pohled na auto je přímo z čelního nebo přímo ze zadního pohledu opravdu působivý. Jeho šířka po úpravě je opravdu majestátní, stejně jako rozchod kol. Ta jsou také nová, sériové disky byly vyměněny za vícepaprsková kola Rotiform.

Bodykit nabízí Prior Design (bez kol) jako celý balíček. Koupit si ho můžete za 3999 eur, což je v přepočtu podle ČNB přibližně 105 tisíc korun. Motor ani techniku v tomto případě Prior Design neupravoval, šlo pouze o vzhled.