prior-design_dacia_duster_widebody

Prior Design má hotový widebody kit pro Dacii Duster. Už ho můžete objednat

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: Prior Design -  22. 9. 2021


Před necelým rokem představil úpravce Prior Design grafický návrh tuningového kitu pro Dacii Duster. Už tehdy to vypadalo hodně zajímavě a reálný výsledek nevypadá o moc hůř. Kit už se dá objednávat.

Prior Design je úpravce, který se zaměřuje hlavně na drahá a exkluzivní auta, jejichž majitelé chtějí, aby jejich auta byla jedinečná. Teď se ale rozhodli cílit na úplně jiné zákazníky, když představili kit pro jedno z nejlevnějších SUV na trhu. Upravený Duster s rozšířenými blatníky a sníženým podvozkem teď sice do terénu asi už nikdo nevezme, ale na silnici se rozhodně neztratí.

Tuner jej pojmenoval jako Dacia Duster Widebody a široké tělo opravdu má. Celý kit vyjde na docela slušných 2999 eur, což je v přepočtu něco kolem 76 tisíc korun. Dostanete za to spoiler pod přední nárazník, rozšiřující nástavce blatníků i prahů a difuzor do zadního nárazníku. K tomu si můžete za dalších 299 eur (cca 7600 Kč) dokoupit ještě střešní spoiler.

Přečtěte si také:  Němečtí policisté si znovu nechali upravit BMW. Tentokrát je to ale elektromobil

Vyměnit bude třeba i původní sériová kola, která by byla v blatnících příliš utopená. Ty výrobce nenabízí, takže budete muset k nějakému aftermarketovému prodejci. Předváděcí kus z fotografií má kola Rotiform. Zároveň s tím to bude chtít ještě snížit podvozek, aby auto vypadalo tak dobře, jako to prezentované.

Úprava je vhodná pro modely Dacia Duster druhé generace, která se začala prodávat v roce 2017 a v současné chvíli přichází na trh v modernizované podobě. Základní tvary karoserie se nezměnily (jiný je jen ochranný plast v předním nárazníku), takže kit by mělo být možné použít i na facelift.

Štítky: , , , , , ,

3 názory na “Prior Design má hotový widebody kit pro Dacii Duster. Už ho můžete objednat”

  1. Tvl…takže to je dobrá schíza. Koupit si kit na auto kterej z něho dělá pravej opak toho proč jsem si to auto koupil. To je spíš na Chocholouška. A ještě je to hnusný.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *