Kdo z vás vyrazil minulý týden ráno do práce, jistě si všiml enormního nárůstu hustoty dopravy. Po prázdninách se tak vše vrací do původních kolejí a my se musíme obrnit svatou trpělivostí. Tu navíc minulý čtvrtek ráno důkladně prověřila vážná dopravní nehoda, která se stala na pražské magistrále.

Ta bývá, obzvlášť právě v ranní a odpolední špičce, na psychiku velmi náročná, protože jde o jednu z nevytíženějších městských tepen. Řidiči si zde musejí dávat velký pozor, ale někteří, jako by měli klapky na očích a v hlavě ještě dovolenou…

To je i případ řidiče velkého fordu, který se rozhodl, že v hustém provozu přejede z pravého jízdního pruhu, přes ten prostřední až do levého. Jenomže v tom jel řidič Toyoty Corolla, který na tak zběsilý manévr prostě nemohl včas zareagovat.

Díky tomu, že měl řidič Corolly za oknem kameru, můžeme vidět, jak silný náraz to byl. Pokud nechcete čekat, přeskočte na čas 2:40, kde začíná to nejzajímavější. O tom svědčí i fakt, že obě auta zůstala zaklíněná do sebe, a skončila v drátěném plotu, který odděluje jízdní směry. Naštěstí se při této nehodě nikomu nic vážného nestalo.

Corolla crashing in to Ford.

Jak se TOYOTA potkala s Fordem.

Zveřejnil(a) BOXER AUTO dne 7. září 2017