reportaz-nehoda-video

Při natáčení reportáže o bezpečnosti na silnicích se stala nehoda

Autor: Pavel Srp - 10. 7. 2019


Bezpečnost na silnicích je velké téma. Píší se o něm články, natáčejí reportáže. Při jednom takovém natáčení o bezpečnosti na silnicích se ale v přímém přenosu stala nehoda.

Stalo se to v Chorvatsku. Prvních pár sekund reportáže probíhá standardně, moderátor hovoří, ale pak se rozhodne přejít silnici. K přechodu pro chodce se vydá rázným krokem a podobně to je i při vstupování přímo na silnici. V pravém pruhu téměř ihned reaguje řidič Suzuki SX4. Moderátor ale neohroženě pokračuje do dalšího ze tří pruhů, které silnice má. V tom prostředním reaguje docela rychle i řidič Renaultu Mégane. Překvapivá je ale reakce řidiče Hondy Accord v posledním pruhu. Ten totiž začne brzdit zbytečně brzo a navíc docela výrazně. Ovšem řidič Audi A5 za ním na to nestihne reagovat a následuje náraz.

A čí je to vina? Chodce? Řidiči mu musejí umožnit bezpečné přejití silnice. Řidiče Hondy? Možná, protože brzdil opravdu hodně. Anebo snad řidiče Audi? Vinu by za to měl nést on, protože nedodržel bezpečnou vzdálenost a nedokázal reagovat na situaci, která před ním vznikla.

Poměrně zajímavá je ale i reakce samotného moderátora. Ten totiž po nárazu dál pokračuje v přecházení silnice.

[fbvideo link=“https://www.facebook.com/watch/?v=398899267395989″ width=“640″ height=“400″ onlyvideo=“1″]

Video se načítá pomaleji, prosím, počkejte.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek