Před třemi lety Audi vítalo Porsche v závodech, teď se naopak Porsche loučí s Audi – video

Autor: Pavel Srp - 17. 12. 2016


Když před třemi lety přicházelo Porsche do závodů Le Mans, připravilo si pro něj Audi moc pěkné video. Teď ale Audi z těchto závodů odchází a video pro něj naopak připravilo Audi. A navázalo na to původní.

Původní video ukazovalo závodní speciál pro Le Mans, který vyjíždí z bran továrny Audi z Ingolstadtu a kolem traktoru Porsche přijede až do Stuttgartu. Tady sice jeho pilot trochu raubířsky „zagumuje“ před muzeem. Jenže vyklubá se z toho příjemný pozdrav: „Welcome back“, tedy „Vítejte zpět“! Původní video můžete zhlédnout ZDE.

Porsche teď na toto video navazuje, začátek je prakticky stejný, ale onen traktorista na Porsche v něm má nyní svou velkou roli. Když si tak jede po silnici za doprovodu zpráv z rádia, uslyší najednou tu smutnou informaci o konci Audi v okruhovém závodění. To ho zarazí a dostane nápad. Vydá se na cestu do Stuttgartu a rozhodne se konat.

A není to jen tak, vždyť Audi v závodech na okruhu Le Mans působilo dlouhých 18 let, během nichž se do análů zapsalo opravdu mnohokrát. Vždyť za tu dobu se konalo 185 závodů, při nichž získala 106 vítězství a 13 celkových prvenství.

Taková videa a takové reklamy máme rádi! Ne „sousedské“ boje z Nošovic…

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru