Potřebujete reprezentativní sedan, ale chcete si užívat rychlosti? Máme pro vás 4 tipy

Autor: Pavel Srp - 10. 7. 2017


Pokud jste vrcholovým manažerem, pak jistě využíváte služební vůz. Možná nejste zastánci moderní vlny všudypřítomných SUV, ale raději se vozíte v klasickém tříprostorovém sedanu. Ale co když máte rádi pohodlí, ale přesto rychlou nebo dokonce sportovní jízdu? Existuje ještě nějaká možnost zkombinovat to a nebo jsou na trhu už jen samé naftové verze?

Nebojte se, rozhodně nemusíte jezdit v nějakém čtyřválcovém naftovém manažerském sedanu, pod kapotu si můžete vybrat nejen ostré šestiválce, ale také pořádně masité osmiválce.

Připravili jsme pro vás tip na čtyři výkonné sedany, které lze na českém trhu pořídit. Nejde o ty nejvýkonnější modely, ale spíše o nějaký kompromis mezi nenápadností, každodenním ježděním, ale zároveň také pohodlím a rozumnou finanční náročností nejen v pořizovacích, ale také v servisních nákladech. Souhlasíte s naším výběrem?

Audi S6

Obrázek 1 z 4

Audi S6 quattro:

Za téměř rovné dva miliony korun se můžete stát i majitelem Audi S6. Vůz pohání čtyřlitrový vidlicový osmiválcový motor o výkonu 450 koní, samozřejmostí je pohon všech kol quattro a automatická převodovka. Zrychlení z 0 na 100 km/h je otázkou 4,4 sekundy a maximální rychlost je obligátních 250 km/h. Audi S6 je z celé čtveřice modelem nejstarším a už nedočkavě vyhlížíme novou generaci.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru