Jak nejlépe schovat auto před bouří? Zaparkujte ho do obýváku, hned vedle televize a sedačky! Má to styl a budete ho navíc mít pořád pod kontrolou.

Seznamte se s Randym, který má parádní BMW M3 první generace z roku 1988. Randy žije v Americe, která je čím dál tím častěji sužována hurikány a opravdu nepříjemnými bouřemi. Už před pár lety jsme vám o Randym říkali v souvislosti s bouřemi. Bylo to v době, kdy nad Amerikou řádil hurikán Matthew, a protože Randy nechtěl, aby se jeho autu něco stalo, rozhodl se, že ho z garáže přesune do vlastního obýváku. 🙂

Uběhlo pár let a do povědomí nás všech se dostal další hurikán, tentokrát Dorian. Nejhůře udeřil asi na Bahamy, ale jeho celkové řádění za sebou nechalo přes 50 mrtvých a k dnešnímu dni více než 2500 pohřešovaných. O majetkových škodách ani nemá smysl hovořit, protože jsou prostě extrémní. Není se co divit, že když úřady Dorian ohlásily, hodně lidí se snažilo ochránit domy, ale i ostatní majetek.

Původně to vypadalo, že se Dorian dostane až na Floridu, kde Randy žije, ale nakonec to dopadlo celkem dobře, když jen trochu zapršelo a nic vážného se nestalo. Ovšem, stejně, jako v roce 2016, i letos se Randy rozhodl uklidit své auto k sobě do obýváku. K němu pak ještě přidal Volkswagen Golf GTI z roku 1984, který přivezl jeho nejlepší kamarád Keith. Postaral se ale i auto své přítelkyně, kterým je Chevrolet Malibu a o Toyotu Corollu svého bratra, která uklidil do garáže.

My Randymu rozumíme. Několikrát jsme měli tendence i při malých kroupách běžet přikrýt auto vlastní peřinou. V případě hurikánů bychom tedy asi postupovali podobně. 🙂 Co vy?