Porsche nabídne tenisky inspirované 911 Turbo. Na nákup vám ale dá jen 2,7 sekundy

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Porsche -  13. 11. 2020


Snad všechny automobilky nabízejí v rámci svého příslušenství také oblečení, obuv i další doplňky. Některé věci jsou hodně povedené a umíme si představit, že je nosíme klidně každý den. Přesně takové oblečení nabízí už řadu let Porsche, ale i Porsche Design. A za několik málo dnů do své kolekce přidá také speciální tenisky, které vznikly ve spolupráci se značkou Puma a které jsou inspirovány osmi ikonickými generacemi modelu Porsche 911 Turbo. Zní to dobře, co myslíte? Má to ale háček. Porsche tenisky pustí do prodeje jen na 2,7 sekundy.

Osm modelů, osm párů

Osm různých druhů tenisek bude v různém stylu. Některé vypadají, že budou ideální na chůzi, v jiných se dle designu bude skvěle řídit. A není se co divit, právě Porsche už s Pumou několik řidičských bot připravilo. Základem pro první, tedy tu chodící část kolekce je model Puma Future Rider, tu řidičskou pak inspiroval model Puma Speedcat.

Čtveřice bot určených spíše na vycházky bude zastupovat modely 930 Turbo 3.0 a 3.3, 964 Turbo a 993 Turbo. Řidičská obuv zase modely 996, 997, 991 a 992 Turbo.

Bude to fofr

Design tenisek, srovnání s těmi modely, které jim byly předlohou, si můžete prohlédnout v tomto odkazu. Na stejném místě pak dostanete možnost si je i koupit. Má to však háček. Jakmile Porsche spustí předprodej, což se stane v úterý 17.11., dá všem zájemcům na to, aby klikli na tlačítko „koupit“, jen 2,7 sekundy.

https://www.instagram.com/p/CHfkbJtB7_6/

To je totožný čas, za jaký zrychlí nejnovější Porsche 911 Turbo S z 0 na 100 km/h. Na kompletní dokončení objednávky pak budete mít jen dalších 15 minut.

Ale nebojte. Porsche takto zahajuje předprodej bot, jde tedy hlavně o marketingovou akci. Všech osm druhů stylových tenisek, které z mého subjektivního pohledu vůbec nevypadají špatně, a mám mezi nimi své favority, se následně dostane do standardního prodeje. Cena jednoho páru byla stanovena na asi 2500 Kč.

Štítky: , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *