bugatti-prislusenstvi (5)

Bugatti kromě aut nabízí také novou kolekci příslušenství. Cenově příjemně překvapí

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Bugatti - 6. 11. 2020


Zní to možná zvláštně, ale drtivá většina automobilek je z velké části živa v prvé řadě na servisu a v druhé na prodeji příslušenství. Bugatti sice rozhodně není standardní automobilkou, to ale neznamená, že své velmi drahé a luxusní příslušenství také nenabízí. Jen v případě této značky nejde o nějaký výdělek, jako spíše o prestiž pro ty, kteří novou kolekci oblečení obléknou. Překvapením je, že ceny neodpovídají tomu, o jakou automobilku se jedná.

Nová kolekce má 50 položek, zahrnující vše od čepic a triček, přes mikiny, bundy, trička nebo košile. V nabídce ale nechybí ani drobnosti jako klíčenky nebo powerbanky. Milovníci luxusní módy si mohou dokonce pořídit i manžetové knoflíčky s logem značky.

Kompletní nabídku butiku Bugatti najdete zde a garantujeme, že vás ceny všech těch doplňků a oblečení rozhodně nevyděsí. Obzvlášť s porovnáním příslušenství s daleko tradičnějšími značkami. Bugatti navíc upozorňuje, že si dalo velmi záležet jak na zpracování všech věcí, tak také na materiálech. Zjednodušeně řečeno, tričko by se vám po druhém vyprání rozhodně nemělo rozpadnout.

A když už jsme u těch triček. Jednoduchá bez límečku vyjdou na asi 70 eur, tedy asi 1800 Kč. Pánské tričko s límečkem v nejdražší verzi vyjde na 100 eur, tedy bezmála 2700 Kč. Pánská zimní bunda, zjevně opravdu teplá, pak stojí 235 eur, tedy asi 6200 Kč. Ani dámská trička nejsou nějak extrémně drahá. Většinou se jejich ceny pohybují kolem 70 eur, nejdražší pak vyjde na 98 eur, tedy 2600 Kč. Za necelých 1000 Kč si můžete pořídit i stylový hrnek na kávu a ony zmíněné manžetové knoflíčky vyjdou na maximálně 55 eur, tedy asi 1500 Kč. Uznejte sami, že tohle rozhodně nejsou tak šílené sumy, jaké bychom od Bugatti čekali. Obzvlášť s přihlédnutím k faktu, že například Chiron Sport vyjde na v přepočtu asi 72 milionů korun.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru