Porsche chystá velkolepé oslavy modelu 356 Speedster. Některé budou kousek od našich hranic

Autor: Anina Russová - 29. 1. 2018


Ačkoliv je pro některé Porsche 356 jen rozpláclý Volkswagen Brouk, já jsem jeho velkým fanouškem. Ano, nemá tvary ani věhlas legendárního modelu 911, ale zato má styl a kouzlo, které spousta jiných aut prostě nenabídne.

Ví o tom i samotná značka Porsche, která právě pro model 356 ve verzi Speedster chystá několik oslav. Letos je to totiž 70 let od jeho vzniku a to jistě sami uznáte, že takové výročí si pořádnou oslavu jistě zaslouží. Oficiální narozeniny oslaví 356 Speedster 8. června, ale první oslava proběhne už 3. února, kdy se s výstavou s názvem The Porsche Effect otevřou brány Petersen Automotive Museum v Los Angeles.

Poté se rozběhne další zajímavá výstava, která k nám bude o něco blíže. Od 20. do 31. března ji můžete navštívit v Berlíně v místě s názvem Volkswagen Group Forum.

9. března pak odstartují výroční oslavy přímo v muzeu Porsche ve Stuttgartu. Ve stejný den Porsche spustí celosvětovou akci s názvem Sports Car Together Day, který by měl dát dohromady všechny milovníky sportovních vozů.

Model 356 ale letos oslaví i klasický festival rychlosti v Goodwoodu nebo akce s názvem Rennsport Reunion. Největší show a party by pak měla proběhnout 13. října v Porsche Aréně v Stuttgartu.

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek