Také máte občas plné zuby toho, jak na silnici jezdí jen šedé a beztvaré krabice, kterým říkáme auta? A chtěli byste jezdit něčím opravdu speciálním, něčím, co jistě přitáhne pozornost hodnou celebrity? A máte v přepočtu zhruba jeden milion korun? Pokud jste až doteď odpovídali ano, mám pro vás dobrou zprávu. Našla jsem pro vás ideální vůz. 🙂

Jde o Ford Model AA Pop Corn z roku 1933 a do aukce ho nabízí aukční síň RM Auctions jako součást kolekce Charlieho Thomase. Už ve své době bylo náplní tohoto vozu zásobovat milovníky popcornu, zmrzliny a nejspíše i Coca-Coly mimo sály kin. A stejnou službu zvládne i v dnešní době. Jen, protože žijeme v 21. století, byly do něj namontovány moderní mrazáky a lednice. Ale vše s citem, protože zničit takový veteránský kousek, by bylo něco jako svatokrádež.

Popcornového dědečka pohání čtyřválcový motor, který ho pohání silou 40 koní přes zadní nápravu pomocí čtyřstupňové manuální převodovky.

Jistě, není to až takový zázrak, ale tenhle vůz vykouzlí úsměv na tváři návštěvníkům každé akce, na které se ukáže. A navíc, kdo z vás nemá rád sladký popcorn?! 🙂

Pokud vás tenhle Ford zaujal, podívejte se na podrobnosti přímo na stránkách aukční síně. Aukce se bude konat 20.října 2012.

-AR-