A zase ta vysoká rychlost. Právě ta podle informací stála za vážnou nehodou, která se stala před pár dny na německé dálnici číslo 9 kousek od Lipska. Až si prohlédnete fotky v galerii a zjistíte, co z auta zbylo, budete se stejně jako my hodně divit tomu, jak je možné, že řidič auta nehodu přežil.

Vlastně se to rovná zázraku podpořenému kvalitní prací značky Porsche. Podle svědků jel řidič těsně před nehodou opravdu rychle a nad vozem ztratil kontrolu. Silnice byla totiž mokrá. První náraz byl ještě ve smyku do svodidel, která auto roztočila. To se dokonce jednou přetočilo přes střechu a po silnici pak klouzalo nějakých 300 metrů.

Podle německého Auto Bildu, který jako první fotky z nehody ukázal, byl náraz natolik silný, že doslova vyrval palivovou nádrž z auta. Následné jiskry od toho, jak se trosky auta klouzaly po silnici, zapříčinily požár, který zbytky 911 zcela pohltil. Žár byl tak velký, že poškodil i povrch dálnice.

O to víc se divíme tomu, že řidič přežil a byl schopen z auta, respektive z jeho trosek, vylézt. S několika lehčími zraněními byl však převezen do nemocnice.