Hodně zajímavá dopravní nehoda se před dny stala v Pardubicích. Na jedné z tamních velkých křižovatek v době střetu dvou aut nešly semafory, ovšem místo je standardně osazeno dopravními značkami. Ty mají řidičům v situaci, kdy semafory nefungují, dát najevo, kdo a za jakých podmínek může křižovatku projet. Jenomže ne všichni ty dopravní značky znají a navíc jsou tací, kteří je často ignorují. Jestli právě to byl případ řidiče bílé Audi Q7, nebo jen zazmatkoval, nevíme.

Víme ale, jaký je výsledek jeho počínání. Vezmeme to ale popořadě. Vše začalo tím, že řidič Audi vjel do poměrně vytížené křižovatky a snažil se ji projet. Podle všeho měl ovšem dát přednost autům, která jela po hlavní silnici, tedy z jeho pravé a levé strany. To ale tak úplně neudělal, a když už byl takřka za křižovatkou, připletl se do cesty řidiči dodávky s přívěsem.

Přečtěte si také:  Pražští strážníci honili ujíždějícího řidiče. Pronásledovali ho v dodávce s nástavbou

Obě auta se střetla. Audi Q7 dostala ránu z boku na předek, přičemž auto vlivem silného nárazu přišlo o celou řadu dílů z přední části. Na sekundu to řidiče asi překvapilo a zůstal stát, ale pak se z ničeho nic rozhodl, že bude pokračovat v jízdě a z místa nehody prostě odjel. A to i přes to, že nemohl nic vidět, protože uvolněná kapota se mu opřela o čelní okno.

Proč z místa nehody odjel, zatím není jasné, celý případ ještě řeší státní policie. Ta městská se ale postarala jak o nalezení auta, tak jeho řidiče, a nakonec i o úklid křižovatky plné jeho dílů.