skoda_rapid-po_nehode-video

Po dálnici jede Škoda Rapid po nehodě. Pod zadní nápravou má osu z vozíku

Od Radim Plachý | Zdroj: youtube.com - 12. 1. 2021


Nehody se stávají. Někdy jsou to jen malé městské ťukance, jindy větší nehody, po nichž je auto nepojízdné. A právě druhý z případů asi předcházel přiloženému videu. V tom je vidět Škoda Rapid, která jede po dálnici, a pod zadní nápravou má osu z vleku i s ojí.

Tohle auto prošlo nějakou nehodou, protože má ve videu viditelně pomuchlanou levou zadní část. Při detailním pohledu to ale vypadá, že mu chybí i přední část, na videu totiž není pořádně vidět nárazník. S největší pravděpodobností se ale při nehodě něco stalo také se zadní nápravou, ale motor je v pořádku. Řidič se to tedy rozhodl vyřešit tím, že zadek auta podloží nápravou z vleku, protože odtahovku asi volat nechtěl.

Ano, funguje to, auto odjede, ale být řidičem jiného auta a jet kolem, děsím se momentu, kdy by musel řidič Rapidu brzdit. V takové chvíli budou brzdit jen přední kola a zadní část se může dostat do neřiditelného smyku.

Když vám ale nakonec prozradíme, že video bylo natočeno 3. ledna 2021 kdesi na dálnici u města Rostov na Donu na jihu evropské části Ruska, vlastně vás to asi nepřekvapí, že? A asi vás nepřekvapí ani to, že na autě chybí registrační značky…