Pětiletý kluk doma ukradl auto a jel si koupit vlastní Lamborghini. V kapse na něj měl 3 dolary

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Utah Highway Patrol - 7. 5. 2020


S dětmi je to někdy těžké. Ovšem s pětiletým Adrianem Zamarripou z Utahu asi těžší než s jinými dětmi. Chlapec byl doma se svým bratrem, ale rozhodl se, že ho to nebaví. A navíc už hodně dlouho toužil po Lamborghini, tak se prostě rozhodl, že si ho pojede koupit.

Zatímco byli rodiče v práci, chlapec našel klíče od jejich auta a nenápadně se k němu dostal. Ačkoliv je to ještě prcek, nejen, že se mu podařilo se do auta dostat, ale zvládl také nastartovat a dokonce se i rozjet.

Rodiče později tamním médiím tvrdili, že nechápou, jak přišel na to, jak se s autem zachází. Nikdy ho řídit neučili, maximálně je pozoroval, když jej někam vezli.

Jak ale vidno, chlapec má volant prostě v krvi, protože sice sotva dosáhl na pedály a o tom, že by pohodlně viděl z auta, se mluvit také nedá, ale i přesto odjel do domu a dostal se až na jednu z hlavních silnic. Tam si ho po pár minutách všimla policejní hlídka, která si ale myslela, že má před sebou opilého nebo zdrogovaného řidiče. Kličkoval prý z jedné strany na druhou a navíc jel asi 50 km/h, což je až podezřele málo.

Zajímavé také je, že prcek zvládl na policejní příkaz zastavit. Upřímně si myslíme, že je velmi chytrý, vždyť pětileté děti ještě neumějí číst. Policista pak mladému řidiči pomohl auto zabezpečit, aby se nerozjelo, a začala sháňka po rodičích. Než na místo přijeli, ptal se strážník chlapce, proč odjel z domu. Ten prý se slzami v očích zoufale vysvětloval, že je na cestě do domu své starší sestry, která žije v Kalifornii, a že si tam chce koupit Lamborghini. Konkrétní model nezmínil, ale v kapse měl na svůj nákup snů připravené tři dolary, tedy asi 80 Kč. Postěžoval si ale, že máma mu Lamborghini nechce koupit. 

Vlastně nám je chlapce líto. Něco nám ale říká, že za volantem jednou bude jako doma. A možná to bude volant vysněného Lamborghini.

Přečtěte si také:  I cyklista nebo koloběžkář musí znát základní povinnosti řidiče. Znát musí dopravní značky a pravidla a zapomenout musí na alkohol

Šťastný konec

Vsadíme se, že malý Adrian Zamarripa dostal hodně vyhubováno. A bohužel je nám také jasné, že mu nikdy rodiče žádné Lamborghini nekoupí. To ale neznamená, že se mu ten sen nesplnil alespoň trošku.

Krátce poté, co se chlapec v pořádku vrátil domů, se jemu a jeho rodině ozvala celá řada majitelů různých Lamborghini, kteří mu nabízeli svezení. A vybíral si z nich sám Adrian, který neodolal nabídce svezení v modelu Huracán, který Jeremy Neves.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek