Ve středu ráno se ve slovinské Lublani stala velmi vážná nehoda osobního a nákladního automobilu. Při té kamion po nárazu od osobního auta spadl z 20 metrů vysokého mostu. Řidič bohužel nehodu nepřežil.

Nehoda se stala ve středu 13. listopadu ráno na obchvatu hlavního města Slovinska Lublaň před tunelem Golovec. Slovinský řidič stříbrného Opelu Corsa s největší pravděpodobností nepřizpůsobil svou jízdu stavu a povaze vozovky a při jízdě dostal smyk. Při tom narazil do kamionu, který následkem toho dostal smyk a stal se neovladatelným. Narazil do hrazení mostu, přes které nejprve přepadl návěs a poté i kabina s 53letým maďarským řidičem.

Podle informací webu Klip.cz, který zveřejnil i video z průběhu celé nehody, prý bohužel řidič z tahače nehodu nepřežil. Byl by to zázrak, kdyby tomu bylo jinak, protože nákladní automobil byl po pádu do 20metrové hloubky zcela zničen.

41letý řidič osobního auta, který při incidentu nebyl zraněn, bude obviněn z usmrcení z nedbalosti, za což mu hrozí až 8 let vězení.