Test-2020-Opel_Grandland_X-15_CDTI-8AT- (9)

Opel startuje dalších „24 hodin“. Akční ceny nabídne opět už příští týden

Od Tisková zpráva | Zdroj: Opel - Foto: Pavel Srp - 19. 2. 2021


Každý rok na jaře rozjíždí automobilka Opel svoji legendární kampaň „Opel 24 hodin“. Ta se letos rozjede už v pondělí 22. února a potrvá až do soboty 6. března 2021. Ojedinělá prodejní kampaň přináší naprosto nepřekonatelné akční ceny!

Přečtěte si také:  Rodinná auta do půl milionu korun: Vybrali jsme pět vhodných ojetin

Například vlajkovou loď značky – dynamický model Insignia GSi – lze získat se zvýhodněním 260 tisíc korun, přičemž zákazník dostane dokonale vybavený vůz o výkonu 230 koní, který se přenáší přes 9-stupňovou automatickou převodovku na všechna 4 kola prostřednictvím unikátního systému Twinster AWD.

A k bezkonkurenčně výhodným cenám se tradičně přidávají další benefity, jako je např. 5-letá záruka se službami Opel asistence nebo vybrané originální příslušenství Opel plošně se slevou 35 procent, na vybrané produkty se slevou dokonce až 45 %.

Nejsilnějším argumentem, se kterým Opel přichází letos poprvé, je ale extra-výhodné financování s 0% navýšením. V praxi to tedy znamená, že zákazník vůbec nemusí mít k dispozici celou hotovost, ale svůj vysněný vůz splatí v domluvených splátkách, přičemž ale v součtu nepřeplatí původní cenu vozu ani o jednu jedinou korunu!

Přečtěte si také:  Opel nechal upravit novou Astru. Představí ji na známém tuningovém sraze v Německu

Letošní „čtyřiadvacetihodinovka“ Opel se vinou COVID restrikcí pojede především online – startovní bránou na cestě k super výhodným nabídkám je webová stránka www.opel24hodin.cz. V kampani Opel 24 hodin je možné vybírat ze široké nabídky skladových vozů, nebo samozřejmě lze vysněný vůz sestavit podle vlastních představ a zadat jej do výroby. Horkou novinkou v nabídce prodejců bude úplně nový crossover Opel Mokka, který je k dispozici i jako elektromobil. Ale zájemci si mohou vybrat jakýkoli jiný model z široké nabídky německé automobilky – od Corsy přes mimořádně flexibilní Combo Life, praktickou Astru, nový Crossland až po sebevědomé SUV Grandland X, luxusní Insignii a užitečnou Zafiru Life. V nabídce nechybějí ani užitkové vozy.