Opel_Astra_Electric-a-Opel_Astra_Sports_Tourer_Electric

Opel na víkend chystá další „čtyřiadvacítku“. Nové modely Opel můžete koupit za výrazně výhodnější ceny

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Opel -  11. 5. 2023


Mezi znalci automobilového trhu bývá začátek hlavní motoristické sezony už tradičně spojený s legendární kampaní automobilky Opel, totiž akcí Opel 24 hodin. Jde o prodejní kampaň, kdy mají zájemci jedinečnou šanci pořídit si jakýkoli nový vůz z širokého modelového portfolia německé automobilky Opel za opravdu neopakovatelně zvýhodněné ceny.

Letošní akce Opel 24 hodin přináší nejenom mimořádně výhodné ceny, ale také mnoho dalších benefitů, jako je prodloužená 5letá záruka a služba Opel asistence na 5 let zdarma nebo vybrané originální příslušenství Opel se slevou až 40 %.

Přečtěte si také:  Už i Opel zahodí papírové manuály a zavede digitální. Ušetří stovky tun papíru ročně

Letošní „čtyřiadvacetihodinovka“ Opel 24 hodin startuje v pátek 19. 5. 2023 a zákazníci si budou vybrat ze široké nabídky cenově zvýhodněných skladových vozů, kterou jsou okamžitě k dispozici.

Volkswagen spouští novou zvýhodněnou nabídku na svá SUV

Akce není omezena ničím jiným než časem a počtem vozů v nabídce. Do kampaně Opel 24 hodin je zařazeno téměř 1100 skladových vozů… což je vysoké číslo, ale ani tak by zájemci neměli příliš váhat! Vybrat si mohou prakticky jakýkoli vůz značky Opel – od malé Corsy přes skvělou Astru (německé „Auto roku“) a dvojici kompaktních SUV Crossland/Mokka až po suverénní SUV Grandland (vrcholem zvýhodněné nabídky je nedávno představená špičková verze Grandland GSe o výkonu 300 koní s pohonem všech kol). Ve zvýhodněné nabídce nechybějí ani užitkové vozy Combo/Movano.

Přečtěte si také:  Toyota začíná nový rok výhodnějšími cenami většiny svých modelů

Veškeré detaily časově omezené nabídky zvýhodněných vozů akce Opel 24 hodin lze najít na stránkách opel24hodin.cz, kde si zájemci mohou už v předstihu a z klidu domova prohlédnout nejenom nabídku vozů a jejich akční ceny, ale dokonce si preferovaný model rezervovat.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *